לוחות אלקובונד

מאז שנת 1993 מעניקה חברת מרזבית פלסטיקה שירותים מקצועיים מקיפים ללקוחות פרטיים, מסחריים, מוסדיים  וקבלנים. אנו מתמחים במכירת ושיווק מגוון רחב של לוחות פלסטיק לסוגיו, לוחות אלוקובונד, כלי עבודה חשמליים וידניים, וציוד נוסף. כמו כן, אנו מפעילים מחלקת ביצוע ייעודית המבצעת עבודות גמר ושיפוץ למוסדות חינוך, חברות מסחריות וגופים ממשלתיים, לרבות ריצופים, צבע, מחיצות גבס, אינסטלציה, נגרות בניין וחשמל. כאמור, על מוצרינו המובחרים נמנים גם לוחות אלוקובונד המשמשים לחיפויים בענף הבנייה, שילוט, מתקני תצוגה ועוד.

תכונות ויתרונות של לוחות אלוקובונד

לוחות אלוקובונד (Aluminum Composite Panel) הינם לוחות העשויים מאלומיניום מרובד המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות. מדובר בתהליך ייצור בו משולבים רדידים של אלומיניום בעובי 0.2 מילימטרים משני הצדדים, ובמרכזם דחוסה ליבה פי. וי. סי מוקצף. במהלך העיבוד נוצר חומר מרוכב הניתן לשימושים רבים ומצטיין באחידות, גמישות וחוזק רב. כמו כן, מדובר בלוחות קלים ונוחים לעיבוד שניתן לקבל בצבעים וגימורים שונים, ולחתוך במסור או בחיתוך של לוחות פח. מלבד זאת, אלוקובונד הוא חומר בעל חוזק גדול יחסית למשקלו, המקנה רמות בידוד גבוהות ועמידות לאורך עשרות שנים, לרבות תנאי מזג אוויר שונים. אפשרויות ההדפסה, העיבוד והגימור משתלבות עם חומר בעל מראה מודרני וחדשני, ולכן הוא כה נפוץ בחיפויים של מבני תעשיה, משרדים ומגורים, וכן בשלטי חוצות ומתקני תצוגה. עוד יש לציין כי האלוקובונד עמיד בפני חלודה וקל מאוד לנקותו ולתחזקו, כאשר כדאיות השקעה מתבטאת בעלויות נמוכות יחסית של חומר והתקנה, וכן חיסכון בהוצאות האנרגיה בזכות רמות הבידוד הגבוהות. במחסנים של חברתנו מצוי מלאי זמין של לוחות אלוקובונד במידות 1 על 2, 1.22 על 2.44, 1.5 על 3—.

שירות זמין, יעיל והוגן

חברת מרזבית פלסטיקה אמונה על מכירתם והפצתם של לוחות אלוקובונד בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. זאת באמצעות צי רכבים המונה משאיות רגילות ועם מנוף, טנדרים ומערך לוגיסטי המבטיח עמידה ודאית בלוחות הזמנים. לפרטים נוספים, ביצוע הזמנות וקבלת מידע מקצועי נוסף , התקשרו אל נציגינו ב- 03-9347142 (סניף פתח תקווה, מחלקת מכירות), 04-8745568 (סניף קריות).